• Futbol
  • Basketbol
  • Canlı maç sonuçları, canlı skor, live score, iddaa skorları, maç sonuçları, puan durumu
SpainSpain: Segunda División Puan Durumu
13.04.2014 22:00
Ponferradina
2 - 0
Mallorca
(0-0)
13.04.2014 19:15
Deportivo Alavés
2 - 2
Real Madrid II
(0-0)
13.04.2014 19:00
Eibar
1 - 2
Tenerife
(0-0)
13.04.2014 18:00
Real Murcia
3 - 1
Lugo
(0-0)
13.04.2014 18:00
Real Jaén
0 - 3
Barcelona II
(0-0)
13.04.2014 18:00
Córdoba
3 - 1
Alcorcón
(0-0)
13.04.2014 13:00
Deportivo La Coruña
2 - 0
Recreativo Huelva
(0-0)
12.04.2014 21:00
Las Palmas
2 - 1
Hércules
(0-0)
12.04.2014 21:00
Sabadell
2 - 0
Sporting Gijón
(0-0)
12.04.2014 19:15
Numancia
2 - 2
Real Zaragoza
(0-0)
12.04.2014 19:00
Girona
4 - 0
Mirandés
(0-0)
06.04.2014 22:00
Mirandés
2 - 1
Real Jaén
(0-0)
06.04.2014 19:15
Recreativo Huelva
1 - 0
Ponferradina
(0-0)
06.04.2014 19:00
Tenerife
2 - 0
Deportivo Alavés
(0-0)
06.04.2014 18:00
Sporting Gijón
1 - 2
Córdoba
(0-0)
06.04.2014 18:00
Barcelona II
3 - 0
Numancia
(0-0)
06.04.2014 18:00
Lugo
2 - 1
Mallorca
(0-0)
06.04.2014 18:00
Hércules
0 - 0
Girona
(0-0)
06.04.2014 13:00
Real Zaragoza
1 - 0
Eibar
(0-0)
05.04.2014 21:00
Alcorcón
2 - 0
Las Palmas
(0-0)
05.04.2014 19:15
Real Madrid II
0 - 2
Deportivo La Coruña
(0-0)
05.04.2014 19:00
Real Murcia
2 - 0
Sabadell
(0-0)
30.03.2014 20:15
Deportivo Alavés
2 - 2
Real Zaragoza
(0-0)
30.03.2014 19:00
Sabadell
1 - 0
Lugo
(0-0)
30.03.2014 19:00
Girona
3 - 1
Alcorcón
(0-0)
30.03.2014 19:00
Real Jaén
1 - 1
Hércules
(0-0)
30.03.2014 14:00
Las Palmas
2 - 1
Sporting Gijón
(0-0)
30.03.2014 00:00
Numancia
0 - 1
Mirandés
(0-0)
29.03.2014 23:00
Deportivo La Coruña
1 - 1
Tenerife
(0-0)
29.03.2014 20:30
Eibar
0 - 0
Barcelona II
(0-0)
29.03.2014 20:15
Mallorca
0 - 0
Recreativo Huelva
(0-0)
29.03.2014 20:00
Ponferradina
0 - 0
Real Madrid II
(0-0)
29.03.2014 20:00
Córdoba
1 - 1
Real Murcia
(0-0)
23.03.2014 20:15
Real Madrid II
1 - 2
Mallorca
(0-0)
23.03.2014 20:00
Tenerife
5 - 0
Ponferradina
(0-0)
23.03.2014 19:00
Sporting Gijón
3 - 1
Girona
(0-0)
23.03.2014 19:00
Hércules
0 - 0
Numancia
(0-0)
23.03.2014 14:00
Real Zaragoza
0 - 1
Deportivo La Coruña
(0-0)
22.03.2014 22:00
Real Murcia
1 - 3
Las Palmas
(0-0)
22.03.2014 22:00
Sabadell
3 - 2
Córdoba
(0-0)
22.03.2014 20:15
Lugo
2 - 0
Recreativo Huelva
(0-0)
22.03.2014 20:00
Barcelona II
2 - 1
Deportivo Alavés
(0-0)
22.03.2014 20:00
Mirandés
1 - 4
Eibar
(0-0)
22.03.2014 20:00
Alcorcón
0 - 0
Real Jaén
(0-0)
16.03.2014 22:00
Numancia
0 - 1
Alcorcón
(0-0)
16.03.2014 20:15
Eibar
1 - 1
Hércules
(0-0)
16.03.2014 20:00
Mallorca
2 - 0
Tenerife
(0-0)
16.03.2014 19:00
Girona
0 - 1
Real Murcia
(0-0)
16.03.2014 19:00
Córdoba
1 - 1
Lugo
(0-0)
16.03.2014 14:00
Ponferradina
4 - 2
Real Zaragoza
(0-0)
15.03.2014 22:00
Deportivo La Coruña
0 - 0
Barcelona II
(0-0)
15.03.2014 22:00
Las Palmas
5 - 0
Sabadell
(0-0)
15.03.2014 20:15
Recreativo Huelva
2 - 3
Real Madrid II
(0-0)
15.03.2014 20:00
Deportivo Alavés
0 - 2
Mirandés
(0-0)
15.03.2014 20:00
Real Jaén
3 - 2
Sporting Gijón
(0-0)
09.03.2014 23:00
Real Murcia
2 - 0
Real Jaén
(0-0)
09.03.2014 20:15
Lugo
1 - 1
Real Madrid II
(0-0)
09.03.2014 20:00
Tenerife
1 - 0
Recreativo Huelva
(0-0)
09.03.2014 19:00
Barcelona II
1 - 0
Ponferradina
(0-0)
09.03.2014 19:00
Hércules
2 - 0
Deportivo Alavés
(0-0)
09.03.2014 19:00
Sporting Gijón
2 - 2
Numancia
(0-0)
09.03.2014 14:00
Real Zaragoza
1 - 1
Mallorca
(0-0)
08.03.2014 22:00
Córdoba
0 - 1
Las Palmas
(0-0)
08.03.2014 22:00
Sabadell
4 - 0
Girona
(0-0)
08.03.2014 20:15
Mirandés
1 - 0
Deportivo La Coruña
(0-0)
08.03.2014 20:00
Alcorcón
0 - 0
Eibar
(0-0)
02.03.2014 23:00
Numancia
1 - 0
Real Murcia
(0-0)
02.03.2014 21:00
Ponferradina
1 - 1
Mirandés
(0-0)
02.03.2014 20:15
Deportivo La Coruña
3 - 2
Hércules
(0-0)
02.03.2014 19:00
Las Palmas
0 - 0
Lugo
(0-0)
02.03.2014 19:00
Girona
0 - 1
Córdoba
(0-0)
02.03.2014 19:00
Real Jaén
0 - 1
Sabadell
(0-0)
02.03.2014 14:00
Eibar
3 - 0
Sporting Gijón
(0-0)
01.03.2014 22:00
Mallorca
1 - 2
Barcelona II
(0-0)
01.03.2014 22:00
Real Madrid II
2 - 2
Tenerife
(0-0)
01.03.2014 20:15
Recreativo Huelva
2 - 2
Real Zaragoza
(0-0)
01.03.2014 20:00
Deportivo Alavés
1 - 0
Alcorcón
(0-0)
23.02.2014 23:00
Real Murcia
0 - 0
Eibar
(0-0)
23.02.2014 20:15
Real Zaragoza
0 - 2
Real Madrid II
(0-0)
23.02.2014 20:00
Lugo
1 - 3
Tenerife
(0-0)
23.02.2014 19:00
Córdoba
0 - 0
Real Jaén
(0-0)
23.02.2014 19:00
Hércules
1 - 0
Ponferradina
(0-0)
23.02.2014 18:00
Sabadell
0 - 0
Numancia
(0-0)
23.02.2014 14:00
Alcorcón
1 - 2
Deportivo La Coruña
(0-0)
22.02.2014 22:00
Las Palmas
2 - 1
Girona
(0-0)
22.02.2014 20:15
Mirandés
0 - 0
Mallorca
(0-0)
22.02.2014 20:00
Sporting Gijón
2 - 0
Deportivo Alavés
(0-0)
22.02.2014 20:00
Barcelona II
0 - 1
Recreativo Huelva
(0-0)
16.02.2014 23:00
Numancia
3 - 0
Córdoba
(0-0)
16.02.2014 20:15
Recreativo Huelva
1 - 0
Mirandés
(0-0)
16.02.2014 19:00
Ponferradina
0 - 2
Alcorcón
(0-0)
16.02.2014 19:00
Deportivo Alavés
0 - 1
Real Murcia
(0-0)
16.02.2014 19:00
Girona
6 - 0
Lugo
(0-0)
16.02.2014 14:00
Deportivo La Coruña
1 - 1
Sporting Gijón
(0-0)
15.02.2014 22:00
Real Jaén
3 - 0
Las Palmas
(0-0)
15.02.2014 20:15
Mallorca
0 - 1
Hércules
(0-0)
15.02.2014 20:00
Tenerife
1 - 1
Real Zaragoza
(0-0)
15.02.2014 20:00
Eibar
1 - 0
Sabadell
(0-0)
15.02.2014 20:00
Real Madrid II
3 - 1
Barcelona II
(0-0)
09.02.2014 23:00
Alcorcón
1 - 1
Mallorca
(0-0)
09.02.2014 20:15
Real Murcia
1 - 0
Deportivo La Coruña
(0-0)
09.02.2014 19:00
Barcelona II
2 - 0
Tenerife
(0-0)
09.02.2014 19:00
Sporting Gijón
1 - 1
Ponferradina
(0-0)
09.02.2014 19:00
Córdoba
0 - 2
Eibar
(0-0)
09.02.2014 19:00
Mirandés
2 - 1
Real Madrid II
(0-0)
09.02.2014 14:00
Hércules
1 - 2
Recreativo Huelva
(0-0)
08.02.2014 22:00
Girona
1 - 1
Real Jaén
(0-0)
08.02.2014 21:00
Las Palmas
0 - 0
Numancia
(0-0)
08.02.2014 20:15
Lugo
1 - 0
Real Zaragoza
(0-0)
08.02.2014 20:00
Sabadell
0 - 4
Deportivo Alavés
(0-0)
02.02.2014 20:15
Recreativo Huelva
2 - 1
Alcorcón
(0-0)
02.02.2014 20:00
Tenerife
3 - 0
Mirandés
(0-0)
02.02.2014 19:00
Real Jaén
0 - 0
Lugo
(0-0)
02.02.2014 19:00
Numancia
0 - 0
Girona
(0-0)
02.02.2014 19:00
Real Zaragoza
0 - 2
Barcelona II
(0-0)
02.02.2014 19:00
Deportivo Alavés
1 - 1
Córdoba
(0-0)
02.02.2014 14:00
Mallorca
1 - 3
Sporting Gijón
(0-0)
01.02.2014 23:00
Ponferradina
2 - 0
Real Murcia
(0-0)
01.02.2014 22:00
Deportivo La Coruña
2 - 1
Sabadell
(0-0)
01.02.2014 22:00
Eibar
1 - 0
Las Palmas
(0-0)
01.02.2014 20:15
Real Madrid II
4 - 0
Hércules
(0-0)
26.01.2014 23:00
Real Murcia
2 - 2
Mallorca
(0-0)
26.01.2014 20:15
Alcorcón
0 - 2
Real Madrid II
(0-0)
26.01.2014 20:00
Hércules
2 - 3
Tenerife
(0-0)
26.01.2014 19:00
Real Jaén
0 - 0
Numancia
(0-0)
26.01.2014 19:00
Sabadell
1 - 1
Ponferradina
(0-0)
26.01.2014 14:00
Sporting Gijón
0 - 0
Recreativo Huelva
(0-0)
25.01.2014 22:00
Lugo
1 - 0
Barcelona II
(0-0)
25.01.2014 22:00
Las Palmas
0 - 2
Deportivo Alavés
(0-0)
25.01.2014 20:15
Córdoba
0 - 1
Deportivo La Coruña
(0-0)
25.01.2014 20:00
Mirandés
0 - 1
Real Zaragoza
(0-0)
25.01.2014 20:00
Girona
1 - 1
Eibar
(0-0)
19.01.2014 23:00
Ponferradina
0 - 1
Córdoba
(0-0)
19.01.2014 20:15
Real Zaragoza
0 - 0
Hércules
(0-0)
19.01.2014 19:00
Numancia
0 - 1
Lugo
(0-0)
19.01.2014 19:00
Mallorca
4 - 1
Sabadell
(0-0)
19.01.2014 19:00
Barcelona II
1 - 1
Mirandés
(0-0)
19.01.2014 19:00
Eibar
2 - 0
Real Jaén
(0-0)
19.01.2014 14:00
Deportivo La Coruña
1 - 2
Las Palmas
(0-0)
18.01.2014 22:00
Tenerife
0 - 4
Alcorcón
(0-0)
18.01.2014 20:15
Recreativo Huelva
0 - 0
Real Murcia
(0-0)
18.01.2014 20:00
Real Madrid II
1 - 2
Sporting Gijón
(0-0)
18.01.2014 20:00
Deportivo Alavés
1 - 1
Girona
(0-0)
12.01.2014 23:00
Mirandés
2 - 0
Lugo
(0-0)
12.01.2014 20:15
Real Zaragoza
3 - 1
Alcorcón
(0-0)
12.01.2014 20:00
Tenerife
0 - 0
Sporting Gijón
(0-0)
12.01.2014 19:00
Barcelona II
5 - 0
Hércules
(0-0)
12.01.2014 19:00
Eibar
1 - 2
Numancia
(0-0)
12.01.2014 19:00
Recreativo Huelva
1 - 2
Sabadell
(0-0)
12.01.2014 14:00
Mallorca
2 - 2
Córdoba
(0-0)
11.01.2014 22:00
Ponferradina
0 - 0
Las Palmas
(0-0)
11.01.2014 20:15
Real Madrid II
2 - 2
Real Murcia
(0-0)
11.01.2014 20:00
Deportivo Alavés
1 - 2
Real Jaén
(0-0)
11.01.2014 20:00
Deportivo La Coruña
0 - 0
Girona
(0-0)
05.01.2014 20:15
Real Jaén
0 - 0
Deportivo La Coruña
(0-0)
05.01.2014 20:00
Alcorcón
2 - 2
Barcelona II
(0-0)
05.01.2014 18:00
Girona
1 - 1
Ponferradina
(0-0)
05.01.2014 14:00
Sporting Gijón
2 - 3
Real Zaragoza
(0-0)
04.01.2014 22:00
Las Palmas
2 - 2
Mallorca
(0-0)
04.01.2014 20:15
Córdoba
2 - 0
Recreativo Huelva
(0-0)
04.01.2014 20:00
Numancia
0 - 2
Deportivo Alavés
(0-0)
04.01.2014 20:00
Lugo
0 - 0
Eibar
(0-0)
04.01.2014 20:00
Sabadell
3 - 2
Real Madrid II
(0-0)
04.01.2014 20:00
Hércules
1 - 0
Mirandés
(0-0)
04.01.2014 20:00
Real Murcia
1 - 2
Tenerife
(0-0)
22.12.2013 23:00
Mirandés
1 - 1
Alcorcón
(0-0)
22.12.2013 20:15
Real Zaragoza
0 - 0
Real Murcia
(0-0)
22.12.2013 19:00
Mallorca
2 - 0
Girona
(0-0)
22.12.2013 19:00
Ponferradina
1 - 0
Real Jaén
(0-0)
22.12.2013 14:00
Recreativo Huelva
1 - 3
Las Palmas
(0-0)
21.12.2013 22:00
Tenerife
0 - 3
Sabadell
(0-0)
21.12.2013 20:15
Real Madrid II
3 - 1
Córdoba
(0-0)
21.12.2013 20:00
Deportivo Alavés
0 - 2
Eibar
(0-0)
21.12.2013 20:00
Barcelona II
2 - 2
Sporting Gijón
(0-0)
21.12.2013 20:00
Deportivo La Coruña
3 - 3
Numancia
(0-0)
21.12.2013 19:00
Lugo
1 - 3
Hércules
(0-0)
15.12.2013 20:15
Real Jaén
2 - 1
Mallorca
(0-0)
15.12.2013 20:00
Córdoba
1 - 0
Tenerife
(0-0)
15.12.2013 19:00
Sporting Gijón
3 - 2
Mirandés
(0-0)
15.12.2013 19:00
Real Murcia
3 - 1
Barcelona II
(0-0)
15.12.2013 14:00
Eibar
2 - 1
Deportivo La Coruña
(0-0)
14.12.2013 23:00
Numancia
2 - 0
Ponferradina
(0-0)
14.12.2013 22:00
Las Palmas
0 - 2
Real Madrid II
(0-0)
14.12.2013 22:00
Girona
1 - 1
Recreativo Huelva
(0-0)
14.12.2013 20:15
Alcorcón
0 - 2
Hércules
(0-0)
14.12.2013 20:00
Deportivo Alavés
2 - 1
Lugo
(0-0)
14.12.2013 20:00
Sabadell
1 - 0
Real Zaragoza
(0-0)
08.12.2013 23:00
Ponferradina
2 - 1
Eibar
(0-0)
08.12.2013 20:15
Real Zaragoza
2 - 1
Córdoba
(0-0)
08.12.2013 19:00
Mirandés
1 - 1
Real Murcia
(0-0)
08.12.2013 19:00
Mallorca
0 - 0
Numancia
(0-0)
07.12.2013 20:15
Deportivo La Coruña
2 - 1
Deportivo Alavés
(0-0)
07.12.2013 20:00
Hércules
0 - 1
Sporting Gijón
(0-0)
07.12.2013 20:00
Barcelona II
2 - 0
Sabadell
(0-0)
04.12.2013 23:00
Tenerife
3 - 0
Las Palmas
(0-0)
04.12.2013 23:00
Recreativo Huelva
1 - 1
Real Jaén
(0-0)
04.12.2013 22:00
Lugo
1 - 2
Alcorcón
(0-0)
04.12.2013 22:00
Real Madrid II
3 - 2
Girona
(0-0)
01.12.2013 23:00
Numancia
2 - 3
Recreativo Huelva
(0-0)
01.12.2013 20:15
Real Jaén
0 - 1
Real Madrid II
(0-0)
01.12.2013 19:00
Sabadell
3 - 1
Mirandés
(0-0)
01.12.2013 19:00
Deportivo Alavés
2 - 2
Ponferradina
(0-0)
01.12.2013 19:00
Sporting Gijón
2 - 2
Alcorcón
(0-0)
01.12.2013 19:00
Girona
2 - 2
Tenerife
(0-0)
01.12.2013 14:00
Real Murcia
1 - 2
Hércules
(0-0)
30.11.2013 22:00
Las Palmas
0 - 1
Real Zaragoza
(0-0)
30.11.2013 20:15
Deportivo La Coruña
0 - 0
Lugo
(0-0)
30.11.2013 20:00
Eibar
0 - 1
Mallorca
(0-0)
30.11.2013 20:00
Córdoba
1 - 2
Barcelona II
(0-0)
24.11.2013 23:00
Alcorcón
0 - 0
Real Murcia
(0-0)
24.11.2013 20:15
Ponferradina
0 - 1
Deportivo La Coruña
(0-0)
24.11.2013 20:00
Tenerife
2 - 1
Real Jaén
(0-0)
24.11.2013 19:00
Recreativo Huelva
1 - 2
Eibar
(0-0)
24.11.2013 19:00
Real Zaragoza
1 - 0
Girona
(0-0)
24.11.2013 19:00
Hércules
3 - 0
Sabadell
(0-0)
24.11.2013 19:00
Mirandés
3 - 1
Córdoba
(0-0)
24.11.2013 14:00
Lugo
1 - 3
Sporting Gijón
(0-0)
23.11.2013 20:30
Barcelona II
1 - 2
Las Palmas
(0-0)
23.11.2013 20:15
Real Madrid II
0 - 0
Numancia
(0-0)
23.11.2013 20:00
Mallorca
2 - 1
Deportivo Alavés
(0-0)
17.11.2013 23:00
Córdoba
4 - 2
Hércules
(0-0)
17.11.2013 20:15
Eibar
6 - 0
Real Madrid II
(0-0)
17.11.2013 20:00
Numancia
0 - 0
Tenerife
(0-0)
17.11.2013 14:00
Deportivo La Coruña
3 - 1
Mallorca
(0-0)
16.11.2013 22:00
Las Palmas
3 - 1
Mirandés
(0-0)
16.11.2013 22:00
Sabadell
1 - 2
Alcorcón
(0-0)
16.11.2013 20:15
Real Jaén
3 - 0
Real Zaragoza
(0-0)
16.11.2013 20:00
Ponferradina
0 - 2
Lugo
(0-0)
16.11.2013 20:00
Real Murcia
1 - 1
Sporting Gijón
(0-0)
16.11.2013 20:00
Girona
1 - 2
Barcelona II
(0-0)
16.11.2013 20:00
Deportivo Alavés
3 - 3
Recreativo Huelva
(0-0)
10.11.2013 20:15
Real Madrid II
1 - 0
Deportivo Alavés
(0-0)
10.11.2013 20:00
Tenerife
2 - 0
Eibar
(0-0)
10.11.2013 19:00
Mallorca
2 - 2
Ponferradina
(0-0)
10.11.2013 19:00
Mirandés
1 - 2
Girona
(0-0)
10.11.2013 19:00
Sporting Gijón
3 - 1
Sabadell
(0-0)
10.11.2013 14:00
Recreativo Huelva
0 - 1
Deportivo La Coruña
(0-0)
09.11.2013 22:00
Hércules
2 - 1
Las Palmas
(0-0)
09.11.2013 21:00
Alcorcón
0 - 0
Córdoba
(0-0)
09.11.2013 20:15
Real Zaragoza
1 - 2
Numancia
(0-0)
09.11.2013 20:00
Barcelona II
0 - 3
Real Jaén
(0-0)
09.11.2013 20:00
Lugo
1 - 1
Real Murcia
(0-0)
03.11.2013 23:00
Ponferradina
3 - 1
Recreativo Huelva
(0-0)
03.11.2013 20:15
Deportivo La Coruña
2 - 0
Real Madrid II
(0-0)
03.11.2013 20:00
Deportivo Alavés
2 - 2
Tenerife
(0-0)
03.11.2013 19:00
Real Jaén
1 - 2
Mirandés
(0-0)
03.11.2013 19:00
Sabadell
2 - 1
Real Murcia
(0-0)
03.11.2013 14:00
Córdoba
2 - 2
Sporting Gijón
(0-0)
02.11.2013 22:00
Las Palmas
1 - 0
Alcorcón
(0-0)
02.11.2013 22:00
Girona
2 - 2
Hércules
(0-0)
02.11.2013 20:15
Mallorca
0 - 0
Lugo
(0-0)
02.11.2013 20:00
Eibar
3 - 2
Real Zaragoza
(0-0)
02.11.2013 20:00
Numancia
1 - 0
Barcelona II
(0-0)
27.10.2013 23:00
Alcorcón
0 - 0
Girona
(0-0)
27.10.2013 20:15
Real Madrid II
1 - 1
Ponferradina
(0-0)
27.10.2013 19:00
Mirandés
0 - 0
Numancia
(0-0)
27.10.2013 19:00
Sporting Gijón
2 - 3
Las Palmas
(0-0)
27.10.2013 19:00
Barcelona II
0 - 2
Eibar
(0-0)
27.10.2013 19:00
Real Murcia
2 - 2
Córdoba
(0-0)
27.10.2013 19:00
Hércules
0 - 1
Real Jaén
(0-0)
27.10.2013 19:00
Lugo
1 - 0
Sabadell
(0-0)
27.10.2013 14:00
Recreativo Huelva
3 - 1
Mallorca
(0-0)
26.10.2013 21:00
Tenerife
2 - 0
Deportivo La Coruña
(0-0)
26.10.2013 19:15
Real Zaragoza
2 - 2
Deportivo Alavés
(0-0)
20.10.2013 22:00
Numancia
1 - 1
Hércules
(0-0)
20.10.2013 20:00
Las Palmas
0 - 0
Real Murcia
(0-0)
20.10.2013 20:00
Girona
2 - 1
Sporting Gijón
(0-0)
20.10.2013 19:15
Mallorca
2 - 0
Real Madrid II
(0-0)
20.10.2013 18:00
Real Jaén
1 - 0
Alcorcón
(0-0)
20.10.2013 18:00
Eibar
1 - 0
Mirandés
(0-0)
20.10.2013 13:00
Deportivo La Coruña
1 - 1
Real Zaragoza
(0-0)
19.10.2013 19:15
Recreativo Huelva
3 - 3
Lugo
(0-0)
19.10.2013 19:00
Deportivo Alavés
2 - 3
Barcelona II
(0-0)
19.10.2013 19:00
Ponferradina
0 - 1
Tenerife
(0-0)
19.10.2013 19:00
Córdoba
1 - 0
Sabadell
(0-0)
13.10.2013 22:00
Alcorcón
0 - 1
Numancia
(0-0)
13.10.2013 19:15
Real Zaragoza
2 - 1
Ponferradina
(0-0)
13.10.2013 19:00
Tenerife
0 - 1
Mallorca
(0-0)
13.10.2013 19:00
Hércules
0 - 0
Eibar
(0-0)
13.10.2013 18:00
Sporting Gijón
1 - 1
Real Jaén
(0-0)
13.10.2013 13:00
Barcelona II
0 - 1
Deportivo La Coruña
(0-0)
12.10.2013 21:00
Sabadell
0 - 0
Las Palmas
(0-0)
12.10.2013 19:15
Real Madrid II
1 - 2
Recreativo Huelva
(0-0)
12.10.2013 19:00
Real Murcia
1 - 0
Girona
(0-0)
12.10.2013 19:00
Lugo
1 - 0
Córdoba
(0-0)
12.10.2013 19:00
Mirandés
2 - 3
Deportivo Alavés
(0-0)
06.10.2013 22:00
Deportivo Alavés
3 - 1
Hércules
(0-0)
06.10.2013 19:15
Real Madrid II
2 - 0
Lugo
(0-0)
06.10.2013 18:00
Recreativo Huelva
2 - 1
Tenerife
(0-0)
06.10.2013 18:00
Girona
1 - 1
Sabadell
(0-0)
06.10.2013 18:00
Real Jaén
3 - 2
Real Murcia
(0-0)
06.10.2013 18:00
Ponferradina
1 - 0
Barcelona II
(0-0)
06.10.2013 18:00
Eibar
0 - 0
Alcorcón
(0-0)
06.10.2013 13:00
Mallorca
2 - 4
Real Zaragoza
(0-0)
05.10.2013 19:15
Deportivo La Coruña
0 - 0
Mirandés
(0-0)
05.10.2013 19:00
Numancia
0 - 0
Sporting Gijón
(0-0)
05.10.2013 19:00
Las Palmas
2 - 0
Córdoba
(0-0)
29.09.2013 22:00
Real Murcia
2 - 1
Numancia
(0-0)
29.09.2013 19:15
Real Zaragoza
1 - 2
Recreativo Huelva
(0-0)
29.09.2013 19:00
Tenerife
1 - 0
Real Madrid II
(0-0)
29.09.2013 18:00
Mirandés
1 - 0
Ponferradina
(0-0)
29.09.2013 18:00
Barcelona II
0 - 1
Mallorca
(0-0)
29.09.2013 18:00
Córdoba
2 - 0
Girona
(0-0)
29.09.2013 13:00
Hércules
0 - 2
Deportivo La Coruña
(0-0)
28.09.2013 19:15
Alcorcón
2 - 0
Deportivo Alavés
(0-0)
28.09.2013 19:00
Sabadell
3 - 0
Real Jaén
(0-0)
28.09.2013 19:00
Sporting Gijón
3 - 2
Eibar
(0-0)
28.09.2013 19:00
Lugo
3 - 0
Las Palmas
(0-0)
22.09.2013 22:00
Real Jaén
0 - 0
Córdoba
(0-0)
22.09.2013 19:15
Deportivo La Coruña
1 - 0
Alcorcón
(0-0)
22.09.2013 18:00
Mallorca
1 - 0
Mirandés
(0-0)
22.09.2013 18:00
Girona
0 - 2
Las Palmas
(0-0)
22.09.2013 18:00
Ponferradina
5 - 1
Hércules
(0-0)
22.09.2013 13:00
Deportivo Alavés
3 - 0
Sporting Gijón
(0-0)
21.09.2013 19:15
Real Madrid II
1 - 2
Real Zaragoza
(0-0)
21.09.2013 19:00
Eibar
0 - 0
Real Murcia
(0-0)
21.09.2013 19:00
Tenerife
0 - 1
Lugo
(0-0)
21.09.2013 19:00
Numancia
3 - 1
Sabadell
(0-0)
20.09.2013 22:00
Recreativo Huelva
3 - 0
Barcelona II
(0-0)
15.09.2013 22:00
Alcorcón
0 - 1
Ponferradina
(0-0)
15.09.2013 19:00
Real Murcia
2 - 1
Deportivo Alavés
(0-0)
15.09.2013 19:00
Las Palmas
1 - 0
Real Jaén
(0-0)
15.09.2013 19:00
Hércules
2 - 2
Mallorca
(0-0)
15.09.2013 18:00
Sporting Gijón
2 - 0
Deportivo La Coruña
(0-0)
15.09.2013 13:00
Barcelona II
2 - 0
Real Madrid II
(0-0)
14.09.2013 21:00
Sabadell
1 - 0
Eibar
(0-0)
14.09.2013 19:00
Mirandés
0 - 3
Recreativo Huelva
(0-0)
14.09.2013 19:00
Lugo
1 - 2
Girona
(0-0)
14.09.2013 19:00
Real Zaragoza
3 - 0
Tenerife
(0-0)
14.09.2013 19:00
Córdoba
3 - 1
Numancia
(0-0)
08.09.2013 22:00
Recreativo Huelva
2 - 0
Hércules
(0-0)
08.09.2013 19:00
Real Jaén
3 - 1
Girona
(0-0)
08.09.2013 19:00
Tenerife
2 - 2
Barcelona II
(0-0)
08.09.2013 19:00
Eibar
1 - 0
Córdoba
(0-0)
08.09.2013 19:00
Real Madrid II
0 - 1
Mirandés
(0-0)
08.09.2013 18:00
Ponferradina
2 - 2
Sporting Gijón
(0-0)
08.09.2013 13:00
Deportivo La Coruña
0 - 1
Real Murcia
(0-0)
07.09.2013 21:00
Numancia
1 - 1
Las Palmas
(0-0)
07.09.2013 19:00
Mallorca
2 - 1
Alcorcón
(0-0)
07.09.2013 19:00
Real Zaragoza
0 - 1
Lugo
(0-0)
07.09.2013 19:00
Deportivo Alavés
1 - 1
Sabadell
(0-0)
01.09.2013 23:00
Alcorcón
3 - 0
Recreativo Huelva
(0-0)
01.09.2013 19:00
Córdoba
1 - 1
Deportivo Alavés
(0-0)
01.09.2013 19:00
Mirandés
2 - 0
Tenerife
(0-0)
01.09.2013 19:00
Real Murcia
2 - 2
Ponferradina
(0-0)
01.09.2013 19:00
Lugo
4 - 2
Real Jaén
(0-0)
01.09.2013 18:00
Sabadell
0 - 3
Deportivo La Coruña
(0-0)
01.09.2013 13:00
Sporting Gijón
3 - 0
Mallorca
(0-0)
31.08.2013 22:00
Barcelona II
1 - 0
Real Zaragoza
(0-0)
31.08.2013 20:00
Girona
2 - 2
Numancia
(0-0)
31.08.2013 20:00
Las Palmas
1 - 1
Eibar
(0-0)
31.08.2013 20:00
Hércules
2 - 1
Real Madrid II
(0-0)
25.08.2013 22:00
Mallorca
2 - 4
Real Murcia
(0-0)
25.08.2013 22:00
Numancia
4 - 2
Real Jaén
(0-0)
25.08.2013 20:00
Recreativo Huelva
1 - 1
Sporting Gijón
(0-0)
25.08.2013 20:00
Tenerife
0 - 0
Hércules
(0-0)
25.08.2013 20:00
Ponferradina
2 - 0
Sabadell
(0-0)
24.08.2013 22:00
Barcelona II
2 - 1
Lugo
(0-0)
24.08.2013 22:00
Real Madrid II
0 - 1
Alcorcón
(0-0)
24.08.2013 20:00
Real Zaragoza
0 - 0
Mirandés
(0-0)
24.08.2013 20:00
Eibar
0 - 3
Girona
(0-0)
24.08.2013 20:00
Deportivo Alavés
1 - 1
Las Palmas
(0-0)
24.08.2013 20:00
Deportivo La Coruña
0 - 1
Córdoba
(0-0)
18.08.2013 22:00
Real Murcia
2 - 3
Recreativo Huelva
(0-0)
18.08.2013 20:00
Sabadell
4 - 0
Mallorca
(0-0)
18.08.2013 20:00
Sporting Gijón
1 - 0
Real Madrid II
(0-0)
18.08.2013 20:00
Alcorcón
1 - 0
Tenerife
(0-0)
18.08.2013 20:00
Real Jaén
1 - 2
Eibar
(0-0)
17.08.2013 22:00
Lugo
0 - 0
Numancia
(0-0)
17.08.2013 22:00
Córdoba
1 - 0
Ponferradina
(0-0)
17.08.2013 20:00
Mirandés
2 - 1
Barcelona II
(0-0)
17.08.2013 20:00
Las Palmas
0 - 1
Deportivo La Coruña
(0-0)
17.08.2013 20:00
Hércules
1 - 1
Real Zaragoza
(0-0)
16.08.2013 22:00
Girona
1 - 0
Deportivo Alavés
(0-0)
22.06.2013 21:00
Almería
3 - 0
Girona
(0-0)
19.06.2013 21:00
Girona
0 - 1
Almería
(0-0)
16.06.2013 22:00
Girona
3 - 1
Alcorcón
(0-0)
16.06.2013 20:00
Almería
1 - 1
Las Palmas
(0-0)
12.06.2013 23:00
Las Palmas
1 - 1
Almería
(0-0)
12.06.2013 21:00
Alcorcón
1 - 1
Girona
(0-0)
09.06.2013 20:00
Numancia
1 - 0
Córdoba
(0-0)
08.06.2013 20:00
Real Murcia
1 - 0
Las Palmas
(0-0)
08.06.2013 20:00
Xerez
2 - 1
Barcelona II
(0-0)
08.06.2013 20:00
Elche
3 - 1
Guadalajara
(0-0)
08.06.2013 20:00
Villarreal
1 - 0
Almería
(0-0)
08.06.2013 20:00
Lugo
2 - 2
Ponferradina
(0-0)
08.06.2013 20:00
Mirandés
2 - 1
Sporting Gijón
(0-0)
08.06.2013 20:00
Girona
1 - 1
Real Madrid II
(0-0)
08.06.2013 20:00
Racing Santander
3 - 0
Hércules
(0-0)
08.06.2013 20:00
Recreativo Huelva
0 - 0
Huesca
(0-0)
08.06.2013 20:00
Alcorcón
4 - 0
Sabadell
(0-0)
02.06.2013 19:00
Huesca
3 - 1
Xerez
(0-0)
02.06.2013 19:00
Las Palmas
2 - 1
Numancia
(0-0)
02.06.2013 19:00
Barcelona II
0 - 3
Villarreal
(0-0)
02.06.2013 19:00
Guadalajara
0 - 1
Lugo
(0-0)
02.06.2013 19:00
Córdoba
1 - 2
Mirandés
(0-0)
02.06.2013 19:00
Almería
2 - 1
Girona
(0-0)
02.06.2013 19:00
Ponferradina
2 - 2
Racing Santander
(0-0)
02.06.2013 19:00
Sporting Gijón
0 - 0
Recreativo Huelva
(0-0)
02.06.2013 19:00
Real Madrid II
4 - 0
Alcorcón
(0-0)
02.06.2013 19:00
Hércules
0 - 2
Real Murcia
(0-0)
01.06.2013 22:00
Sabadell
0 - 0
Elche
(0-0)
27.05.2013 22:00
Villarreal
3 - 2
Xerez
(0-0)
26.05.2013 22:00
Numancia
3 - 2
Hércules
(0-0)
26.05.2013 20:00
Racing Santander
0 - 0
Guadalajara
(0-0)
26.05.2013 19:00
Lugo
2 - 0
Sabadell
(0-0)
26.05.2013 18:00
Elche
1 - 1
Real Madrid II
(0-0)
26.05.2013 18:00
Real Murcia
0 - 2
Ponferradina
(0-0)
26.05.2013 13:00
Girona
1 - 0
Barcelona II
(0-0)
26.05.2013 13:00
Recreativo Huelva
2 - 1
Córdoba
(0-0)
25.05.2013 17:00
Huesca
2 - 1
Sporting Gijón
(0-0)
25.05.2013 17:00
Mirandés
1 - 0
Las Palmas
(0-0)
25.05.2013 17:00
Alcorcón
0 - 3
Almería
(0-0)
20.05.2013 22:00
Guadalajara
3 - 1
Real Murcia
(0-0)
19.05.2013 22:00
Sabadell
0 - 2
Racing Santander
(0-0)
19.05.2013 18:00
Hércules
1 - 0
Mirandés
(0-0)
19.05.2013 13:00
Almería
2 - 1
Elche
(0-0)
18.05.2013 23:00
Córdoba
2 - 2
Huesca
(0-0)
18.05.2013 21:00
Ponferradina
1 - 1
Numancia
(0-0)
18.05.2013 21:00
Villarreal
4 - 1
Girona
(0-0)
18.05.2013 19:00
Xerez
0 - 2
Sporting Gijón
(0-0)
18.05.2013 19:00
Real Madrid II
3 - 1
Lugo
(0-0)
18.05.2013 19:00
Las Palmas
0 - 0
Recreativo Huelva
(0-0)
18.05.2013 19:00
Barcelona II
1 - 1
Alcorcón
(0-0)
13.05.2013 22:00
Recreativo Huelva
0 - 2
Hércules
(0-0)
12.05.2013 18:00
Racing Santander
1 - 0
Real Madrid II
(0-0)
12.05.2013 13:00
Alcorcón
1 - 3
Villarreal
(0-0)
11.05.2013 22:00
Mirandés
0 - 0
Ponferradina
(0-0)
11.05.2013 21:00
Huesca
0 - 0
Las Palmas
(0-0)
11.05.2013 21:00
Real Murcia
1 - 1
Sabadell
(0-0)
11.05.2013 19:00
Numancia
2 - 2
Guadalajara
(0-0)
11.05.2013 19:00
Sporting Gijón
3 - 0
Córdoba
(0-0)
11.05.2013 19:00
Lugo
3 - 5
Almería
(0-0)
11.05.2013 19:00
Girona
2 - 4
Xerez
(0-0)
10.05.2013 22:00
Elche
1 - 1
Barcelona II
(0-0)
05.05.2013 22:00
Sabadell
2 - 1
Numancia
(0-0)
05.05.2013 20:00
Almería
2 - 1
Racing Santander
(0-0)
05.05.2013 18:00
Real Madrid II
2 - 0
Real Murcia
(0-0)
05.05.2013 13:00
Hércules
2 - 1
Huesca
(0-0)
05.05.2013 13:00
Villarreal
2 - 3
Elche
(0-0)
04.05.2013 22:00
Guadalajara
1 - 1
Mirandés
(0-0)
04.05.2013 21:00
Ponferradina
1 - 0
Recreativo Huelva
(0-0)
04.05.2013 21:00
Girona
3 - 2
Alcorcón
(0-0)
04.05.2013 19:00
Las Palmas
4 - 2
Sporting Gijón
(0-0)
04.05.2013 19:00
Barcelona II
2 - 2
Lugo
(0-0)
03.05.2013 22:00
Xerez
1 - 3
Córdoba
(0-0)
28.04.2013 22:00
Numancia
3 - 3
Real Madrid II
(0-0)
28.04.2013 20:00
Recreativo Huelva
1 - 0
Guadalajara
(0-0)
28.04.2013 18:00
Real Murcia
1 - 0
Almería
(0-0)
28.04.2013 13:00
Elche
0 - 0
Girona
(0-0)
27.04.2013 22:00
Huesca
1 - 1
Ponferradina
(0-0)
27.04.2013 19:00
Alcorcón
2 - 1
Xerez
(0-0)
27.04.2013 19:00
Sporting Gijón
0 - 1
Hércules
(0-0)
27.04.2013 19:00
Córdoba
5 - 1
Las Palmas
(0-0)
27.04.2013 18:00
Lugo
0 - 0
Villarreal
(0-0)
26.04.2013 22:00
Racing Santander
1 - 2
Barcelona II
(0-0)
26.04.2013 22:00
Mirandés
2 - 0
Sabadell
(0-0)
21.04.2013 22:00
Real Madrid II
6 - 1
Mirandés
(0-0)
21.04.2013 20:00
Villarreal
1 - 0
Racing Santander
(0-0)
21.04.2013 18:00
Barcelona II
1 - 1
Real Murcia
(0-0)
21.04.2013 18:00
Almería
1 - 1
Numancia
(0-0)
21.04.2013 18:00
Hércules
1 - 0
Córdoba
(0-0)
21.04.2013 13:00
Alcorcón
1 - 0
Elche
(0-0)
20.04.2013 22:00
Guadalajara
1 - 0
Huesca
(0-0)
20.04.2013 19:00
Xerez
1 - 2
Las Palmas
(0-0)
20.04.2013 19:00
Ponferradina
1 - 0
Sporting Gijón
(0-0)
20.04.2013 18:00
Girona
4 - 0
Lugo
(0-0)
19.04.2013 22:00
Sabadell
1 - 1
Recreativo Huelva
(0-0)
14.04.2013 22:00
Huesca
4 - 3
Sabadell
(0-0)
14.04.2013 18:00
Elche
2 - 1
Xerez
(0-0)
14.04.2013 13:00
Real Murcia
1 - 1
Villarreal
(0-0)
14.04.2013 13:00
Córdoba
0 - 1
Ponferradina
(0-0)
13.04.2013 22:00
Numancia
0 - 1
Barcelona II
(0-0)
13.04.2013 21:00
Recreativo Huelva
1 - 3
Real Madrid II
(0-0)
13.04.2013 19:00
Mirandés
1 - 0
Almería
(0-0)
13.04.2013 19:00
Sporting Gijón
3 - 0
Guadalajara
(0-0)
13.04.2013 19:00
Lugo
0 - 1
Alcorcón
(0-0)
13.04.2013 19:00
Las Palmas
0 - 0
Hércules
(0-0)
13.04.2013 19:00
Racing Santander
0 - 1
Girona
(0-0)
07.04.2013 22:00
Real Madrid II
5 - 1
Huesca
(0-0)
07.04.2013 21:00
Sabadell
4 - 3
Sporting Gijón
(0-0)
07.04.2013 20:00
Almería
2 - 1
Recreativo Huelva
(0-0)
07.04.2013 18:00
Villarreal
6 - 1
Numancia
(0-0)
07.04.2013 18:00
Guadalajara
3 - 1
Córdoba
(0-0)
07.04.2013 18:00
Xerez
0 - 0
Hércules
(0-0)
07.04.2013 18:00
Girona
5 - 2
Real Murcia
(0-0)
06.04.2013 22:00
Alcorcón
0 - 1
Racing Santander
(0-0)
06.04.2013 21:00
Elche
0 - 0
Lugo
(0-0)
06.04.2013 19:00
Barcelona II
1 - 1
Mirandés
(0-0)
06.04.2013 19:00
Ponferradina
0 - 1
Las Palmas
(0-0)
31.03.2013 22:00
Numancia
2 - 1
Girona
(0-0)
31.03.2013 20:00
Real Murcia
1 - 1
Alcorcón
(0-0)
31.03.2013 18:00
Mirandés
1 - 5
Villarreal
(0-0)
31.03.2013 18:00
Recreativo Huelva
2 - 0
Barcelona II
(0-0)
31.03.2013 13:00
Racing Santander
0 - 0
Elche
(0-0)
31.03.2013 13:00
Huesca
1 - 2
Almería
(0-0)
31.03.2013 13:00
Hércules
1 - 1
Ponferradina
(0-0)
30.03.2013 23:00
Córdoba
3 - 0
Sabadell
(0-0)
30.03.2013 20:00
Lugo
4 - 0
Xerez
(0-0)
30.03.2013 20:00
Sporting Gijón
1 - 0
Real Madrid II
(0-0)
30.03.2013 20:00
Las Palmas
0 - 1
Guadalajara
(0-0)
24.03.2013 23:00
Alcorcón
1 - 1
Numancia
(0-0)
24.03.2013 22:00
Elche
1 - 0
Real Murcia
(0-0)
24.03.2013 21:00
Villarreal
1 - 1
Recreativo Huelva
(0-0)
24.03.2013 21:00
Sabadell
0 - 4
Las Palmas
(0-0)
24.03.2013 19:00
Almería
0 - 1
Sporting Gijón
(0-0)
24.03.2013 19:00
Guadalajara
0 - 2
Hércules
(0-0)
24.03.2013 14:00
Real Madrid II
4 - 0
Córdoba
(0-0)
23.03.2013 23:00
Xerez
1 - 2
Ponferradina
(0-0)
23.03.2013 22:00
Girona
4 - 0
Mirandés
(0-0)
23.03.2013 20:00
Lugo
3 - 2
Racing Santander
(0-0)
23.03.2013 20:00
Barcelona II
0 - 1
Huesca
(0-0)
17.03.2013 22:00
Mirandés
0 - 2
Alcorcón
(0-0)
17.03.2013 21:00
Numancia
3 - 1
Elche
(0-0)
17.03.2013 19:00
Ponferradina
2 - 2
Guadalajara
(0-0)
17.03.2013 19:00
Hércules
3 - 1
Sabadell
(0-0)
17.03.2013 14:00
Racing Santander
1 - 1
Xerez
(0-0)
17.03.2013 14:00
Real Murcia
0 - 1
Lugo
(0-0)
17.03.2013 14:00
Córdoba
4 - 1
Almería
(0-0)
16.03.2013 22:00
Huesca
0 - 1
Villarreal
(0-0)
16.03.2013 20:00
Las Palmas
2 - 0
Real Madrid II
(0-0)
16.03.2013 20:00
Recreativo Huelva
1 - 3
Girona
(0-0)
16.03.2013 20:00
Sporting Gijón
5 - 2
Barcelona II
(0-0)
11.03.2013 23:00
Real Madrid II
1 - 1
Hércules
(0-0)
10.03.2013 22:00
Alcorcón
2 - 1
Recreativo Huelva
(0-0)
10.03.2013 19:00
Girona
2 - 1
Huesca
(0-0)
10.03.2013 19:00
Racing Santander
2 - 1
Real Murcia
(0-0)
10.03.2013 14:00
Villarreal
2 - 1
Sporting Gijón
(0-0)
09.03.2013 22:00
Sabadell
0 - 3
Ponferradina
(0-0)
09.03.2013 22:00
Xerez
0 - 1
Guadalajara
(0-0)
09.03.2013 22:00
Almería
2 - 3
Las Palmas
(0-0)
09.03.2013 20:00
Barcelona II
4 - 3
Córdoba
(0-0)
09.03.2013 20:00
Lugo
0 - 0
Numancia
(0-0)
09.03.2013 20:00
Elche
0 - 1
Mirandés
(0-0)
03.03.2013 23:00
Córdoba
0 - 2
Villarreal
(0-0)
03.03.2013 22:00
Sporting Gijón
4 - 0
Girona
(0-0)
03.03.2013 20:00
Ponferradina
2 - 0
Real Madrid II
(0-0)
03.03.2013 19:00
Guadalajara
1 - 1
Sabadell
(0-0)
03.03.2013 19:00
Real Murcia
3 - 1
Xerez
(0-0)
03.03.2013 19:00
Numancia
2 - 0
Racing Santander
(0-0)
03.03.2013 19:00
Mirandés
1 - 0
Lugo
(0-0)
03.03.2013 18:00
Hércules
0 - 2
Almería
(0-0)
03.03.2013 14:00
Huesca
0 - 1
Alcorcón
(0-0)
02.03.2013 23:00
Recreativo Huelva
1 - 2
Elche
(0-0)
02.03.2013 22:00
Las Palmas
3 - 3
Barcelona II
(0-0)
24.02.2013 23:00
Xerez
0 - 1
Sabadell
(0-0)
24.02.2013 22:00
Villarreal
1 - 1
Las Palmas
(0-0)
24.02.2013 21:00
Elche
3 - 1
Huesca
(0-0)
24.02.2013 19:00
Girona
2 - 0
Córdoba
(0-0)
24.02.2013 19:00
Almería
4 - 1
Ponferradina
(0-0)
24.02.2013 14:00
Real Madrid II
2 - 1
Guadalajara
(0-0)
23.02.2013 23:00
Racing Santander
2 - 0
Mirandés
(0-0)
23.02.2013 22:00
Barcelona II
1 - 0
Hércules
(0-0)
23.02.2013 20:00
Lugo
2 - 0
Recreativo Huelva
(0-0)
23.02.2013 20:00
Alcorcón
0 - 1
Sporting Gijón
(0-0)
23.02.2013 20:00
Real Murcia
0 - 0
Numancia
(0-0)
17.02.2013 21:00
Hércules
1 - 1
Villarreal
(0-0)
17.02.2013 19:00
Las Palmas
5 - 2
Girona
(0-0)
17.02.2013 19:00
Mirandés
0 - 1
Real Murcia
(0-0)
17.02.2013 19:00
Huesca
3 - 0
Lugo
(0-0)
17.02.2013 19:00
Córdoba
1 - 1
Alcorcón
(0-0)
17.02.2013 19:00
Numancia
3 - 0
Xerez
(0-0)
17.02.2013 14:00
Recreativo Huelva
1 - 0
Racing Santander
(0-0)
17.02.2013 14:00
Sporting Gijón
0 - 2
Elche
(0-0)
16.02.2013 22:00
Sabadell
3 - 1
Real Madrid II
(0-0)
16.02.2013 20:00
Ponferradina
3 - 2
Barcelona II
(0-0)
16.02.2013 20:00
Guadalajara
2 - 2
Almería
(0-0)
10.02.2013 22:30
Alcorcón
3 - 1
Las Palmas
(0-0)
10.02.2013 19:00
Numancia
0 - 0
Mirandés
(0-0)
09.02.2013 22:00
Elche
0 - 0
Córdoba
(0-0)
09.02.2013 20:00
Racing Santander
1 - 0
Huesca
(0-0)
09.02.2013 20:00
Lugo
1 - 2
Sporting Gijón
(0-0)
09.02.2013 20:00
Xerez
0 - 1
Real Madrid II
(0-0)
09.02.2013 20:00
Girona
1 - 1
Hércules
(0-0)
09.02.2013 20:00
Real Murcia
1 - 2
Recreativo Huelva
(0-0)
09.02.2013 20:00
Villarreal
3 - 0
Ponferradina
(0-0)
09.02.2013 18:00
Barcelona II
0 - 1
Guadalajara
(0-0)
08.02.2013 23:00
Almería
5 - 1
Sabadell
(0-0)
04.02.2013 23:00
Real Madrid II
2 - 1
Almería
(0-0)
03.02.2013 19:00
Mirandés
1 - 0
Xerez
(0-0)
03.02.2013 19:00
Huesca
2 - 0
Real Murcia
(0-0)
03.02.2013 19:00
Córdoba
1 - 0
Lugo
(0-0)
03.02.2013 14:00
Ponferradina
2 - 0
Girona
(0-0)
03.02.2013 14:00
Recreativo Huelva
2 - 0
Numancia
(0-0)
02.02.2013 22:00
Hércules
3 - 0
Alcorcón
(0-0)
02.02.2013 20:00
Las Palmas
0 - 0
Elche
(0-0)
02.02.2013 20:00
Guadalajara
0 - 0
Villarreal
(0-0)
02.02.2013 20:00
Sabadell
3 - 2
Barcelona II
(0-0)
02.02.2013 20:00
Sporting Gijón
1 - 2
Racing Santander
(0-0)
27.01.2013 19:00
Xerez
0 - 2
Almería
(0-0)
27.01.2013 19:00
Numancia
1 - 2
Huesca
(0-0)
27.01.2013 19:00
Alcorcón
1 - 0
Ponferradina
(0-0)
27.01.2013 19:00
Barcelona II
3 - 1
Real Madrid II
(0-0)
27.01.2013 19:00
Mirandés
2 - 1
Recreativo Huelva
(0-0)
26.01.2013 22:00
Elche
2 - 0
Hércules
(0-0)
26.01.2013 20:00
Lugo
3 - 1
Las Palmas
(0-0)
26.01.2013 20:00
Real Murcia
1 - 1
Sporting Gijón
(0-0)
26.01.2013 20:00
Racing Santander
1 - 3
Córdoba
(0-0)
26.01.2013 18:00
Girona
2 - 0
Guadalajara
(0-0)
25.01.2013 23:00
Villarreal
3 - 0
Sabadell
(0-0)
20.01.2013 21:00
Ponferradina
1 - 1
Elche
(0-0)
20.01.2013 19:00
Huesca
0 - 1
Mirandés
(0-0)
20.01.2013 19:00
Almería
2 - 2
Barcelona II
(0-0)
20.01.2013 14:00
Sporting Gijón
1 - 1
Numancia
(0-0)
20.01.2013 14:00
Córdoba
5 - 0
Real Murcia
(0-0)
20.01.2013 14:00
Hércules
3 - 0
Lugo
(0-0)
20.01.2013 14:00
Recreativo Huelva
2 - 0
Xerez
(0-0)
19.01.2013 22:00
Real Madrid II
5 - 0
Villarreal
(0-0)
19.01.2013 20:00
Las Palmas
1 - 0
Racing Santander
(0-0)
19.01.2013 20:00
Guadalajara
3 - 0
Alcorcón
(0-0)
19.01.2013 20:00
Sabadell
4 - 1
Girona
(0-0)
13.01.2013 21:00
Las Palmas
3 - 2
Real Murcia
(0-0)
13.01.2013 21:00
Córdoba
1 - 0
Numancia
(0-0)
13.01.2013 19:00
Huesca
3 - 1
Recreativo Huelva
(0-0)
13.01.2013 19:00
Sabadell
2 - 0
Alcorcón
(0-0)
13.01.2013 19:00
Ponferradina
0 - 1
Lugo
(0-0)
13.01.2013 14:00
Sporting Gijón
1 - 1
Mirandés
(0-0)
13.01.2013 14:00
Real Madrid II
0 - 0
Girona
(0-0)
13.01.2013 14:00
Hércules
2 - 0
Racing Santander
(0-0)
12.01.2013 22:00
Almería
1 - 1
Villarreal
(0-0)
12.01.2013 20:00
Barcelona II
4 - 2
Xerez
(0-0)
12.01.2013 20:00
Guadalajara
0 - 0
Elche
(0-0)
06.01.2013 19:00
Mirandés
0 - 0
Córdoba
(0-0)
06.01.2013 19:00
Elche
3 - 2
Sabadell
(0-0)
06.01.2013 19:00
Xerez
1 - 1
Huesca
(0-0)
06.01.2013 19:00
Lugo
0 - 0
Guadalajara
(0-0)
06.01.2013 19:00
Numancia
3 - 0
Las Palmas
(0-0)
06.01.2013 14:00
Girona
0 - 1
Almería
(0-0)
06.01.2013 14:00
Real Murcia
2 - 1
Hércules
(0-0)
05.01.2013 22:00
Alcorcón
3 - 2
Real Madrid II
(0-0)
05.01.2013 20:00
Villarreal
1 - 3
Barcelona II
(0-0)
05.01.2013 20:00
Racing Santander
2 - 1
Ponferradina
(0-0)
05.01.2013 20:00
Recreativo Huelva
1 - 1
Sporting Gijón
(0-0)
22.12.2012 20:00
Hércules
1 - 3
Numancia
(0-0)
22.12.2012 20:00
Sabadell
0 - 1
Lugo
(0-0)
22.12.2012 20:00
Las Palmas
2 - 0
Mirandés
(0-0)
22.12.2012 20:00
Guadalajara
1 - 1
Racing Santander
(0-0)
22.12.2012 20:00
Sporting Gijón
1 - 0
Huesca
(0-0)
22.12.2012 20:00
Ponferradina
1 - 0
Real Murcia
(0-0)
22.12.2012 18:00
Córdoba
0 - 2
Recreativo Huelva
(0-0)
22.12.2012 18:00
Barcelona II
4 - 4
Girona
(0-0)
22.12.2012 00:00
Almería
0 - 1
Alcorcón
(0-0)
21.12.2012 22:00
Real Madrid II
0 - 1
Elche
(0-0)
20.12.2012 22:00
Xerez
0 - 0
Villarreal
(0-0)
16.12.2012 19:00
Sporting Gijón
3 - 0
Xerez
(0-0)
16.12.2012 19:00
Numancia
0 - 1
Ponferradina
(0-0)
16.12.2012 19:00
Mirandés
3 - 2
Hércules
(0-0)
16.12.2012 19:00
Recreativo Huelva
0 - 0
Las Palmas
(0-0)
16.12.2012 14:00
Elche
1 - 0
Almería
(0-0)
16.12.2012 14:00
Racing Santander
0 - 1
Sabadell
(0-0)
15.12.2012 22:20
Real Murcia
0 - 1
Guadalajara
(0-0)
15.12.2012 22:00
Girona
2 - 0
Villarreal
(0-0)
15.12.2012 20:00
Alcorcón
1 - 1
Barcelona II
(0-0)
15.12.2012 20:00
Huesca
1 - 3
Córdoba
(0-0)
14.12.2012 23:00
Lugo
3 - 2
Real Madrid II
(0-0)
09.12.2012 21:00
Real Madrid II
4 - 0
Racing Santander
(0-0)
09.12.2012 19:00
Villarreal
4 - 0
Alcorcón
(0-0)
09.12.2012 19:00
Ponferradina
3 - 1
Mirandés
(0-0)
09.12.2012 19:00
Xerez
0 - 2
Girona
(0-0)
09.12.2012 14:00
Hércules
1 - 1
Recreativo Huelva
(0-0)
09.12.2012 14:00
Córdoba
1 - 1
Sporting Gijón
(0-0)
08.12.2012 22:00
Sabadell
2 - 2
Real Murcia
(0-0)
08.12.2012 20:00
Las Palmas
4 - 0
Huesca
(0-0)
08.12.2012 20:00
Barcelona II
1 - 1
Elche
(0-0)
08.12.2012 20:00
Almería
0 - 1
Lugo
(0-0)
08.12.2012 20:00
Guadalajara
5 - 1
Numancia
(0-0)
02.12.2012 22:30
Elche
1 - 0
Villarreal
(0-0)
02.12.2012 19:00
Numancia
2 - 1
Sabadell
(0-0)
02.12.2012 19:00
Mirandés
0 - 0
Guadalajara
(0-0)
02.12.2012 19:00
Huesca
1 - 1
Hércules
(0-0)
02.12.2012 19:00
Alcorcón
4 - 1
Girona
(0-0)
02.12.2012 14:00
Recreativo Huelva
0 - 2
Ponferradina
(0-0)
02.12.2012 14:00
Racing Santander
3 - 4
Almería
(0-0)
01.12.2012 20:00
Córdoba
0 - 0
Xerez
(0-0)
01.12.2012 20:00
Lugo
1 - 2
Barcelona II
(0-0)
01.12.2012 20:00
Sporting Gijón
1 - 1
Las Palmas
(0-0)
30.11.2012 23:30
Real Murcia
0 - 0
Real Madrid II
(0-0)
25.11.2012 21:00
Real Madrid II
2 - 4
Numancia
(0-0)
25.11.2012 19:00
Almería
3 - 2
Real Murcia
(0-0)
25.11.2012 19:00
Ponferradina
2 - 1
Huesca
(0-0)
25.11.2012 19:00
Xerez
2 - 4
Alcorcón
(0-0)
25.11.2012 14:00
Barcelona II
4 - 1
Racing Santander
(0-0)
24.11.2012 22:00
Villarreal
1 - 1
Lugo
(0-0)
24.11.2012 22:00
Sabadell
1 - 1
Mirandés
(0-0)
24.11.2012 20:00
Hércules
1 - 1
Sporting Gijón
(0-0)
24.11.2012 20:00
Las Palmas
3 - 0
Córdoba
(0-0)
24.11.2012 20:00
Girona
0 - 1
Elche
(0-0)
24.11.2012 20:00
Guadalajara
1 - 0
Recreativo Huelva
(0-0)
18.11.2012 20:00
Mirandés
0 - 0
Real Madrid II
(0-0)
18.11.2012 20:00
Numancia
0 - 0
Almería
(0-0)
18.11.2012 18:00
Huesca
2 - 1
Guadalajara
(0-0)
18.11.2012 14:00
Córdoba
1 - 2
Hércules
(0-0)
18.11.2012 14:00
Elche
1 - 0
Alcorcón
(0-0)
18.11.2012 14:00
Recreativo Huelva
2 - 5
Sabadell
(0-0)
17.11.2012 21:00
Las Palmas
1 - 1
Xerez
(0-0)
17.11.2012 20:00
Lugo
1 - 2
Girona
(0-0)
17.11.2012 20:00
Real Murcia
1 - 0
Barcelona II
(0-0)
17.11.2012 18:00
Racing Santander
0 - 3
Villarreal
(0-0)
16.11.2012 23:00
Sporting Gijón
2 - 3
Ponferradina
(0-0)
12.11.2012 23:00
Real Madrid II
0 - 1
Recreativo Huelva
(0-0)
11.11.2012 18:00
Alcorcón
2 - 1
Lugo
(0-0)
11.11.2012 18:00
Almería
0 - 0
Mirandés
(0-0)
11.11.2012 18:00
Ponferradina
3 - 5
Córdoba
(0-0)
11.11.2012 14:00
Hércules
0 - 2
Las Palmas
(0-0)
11.11.2012 14:00
Villarreal
1 - 1
Real Murcia
(0-0)
10.11.2012 23:30
Xerez
0 - 0
Elche
(0-0)
10.11.2012 22:00
Sabadell
1 - 0
Huesca
(0-0)
10.11.2012 20:00
Barcelona II
3 - 3
Numancia
(0-0)
10.11.2012 20:00
Guadalajara
2 - 1
Sporting Gijón
(0-0)
10.11.2012 18:00
Girona
1 - 0
Racing Santander
(0-0)
04.11.2012 22:30
Recreativo Huelva
0 - 2
Almería
(0-0)
04.11.2012 22:00
Sporting Gijón
0 - 0
Sabadell
(0-0)
04.11.2012 20:00
Lugo
1 - 0
Elche
(0-0)
04.11.2012 20:00
Las Palmas
1 - 0
Ponferradina
(0-0)
04.11.2012 14:00
Huesca
2 - 2
Real Madrid II
(0-0)
04.11.2012 14:00
Córdoba
1 - 0
Guadalajara
(0-0)
04.11.2012 14:00
Hércules
1 - 5
Xerez
(0-0)
03.11.2012 20:00
Real Murcia
0 - 1
Girona
(0-0)
03.11.2012 20:00
Racing Santander
2 - 1
Alcorcón
(0-0)
03.11.2012 18:00
Numancia
1 - 1
Villarreal
(0-0)
03.11.2012 18:00
Mirandés
3 - 0
Barcelona II
(0-0)
31.10.2012 22:00
Huesca
1 - 4
Barcelona II
(0-0)
28.10.2012 20:00
Xerez
1 - 0
Lugo
(0-0)
28.10.2012 20:00
Ponferradina
1 - 0
Hércules
(0-0)
28.10.2012 20:00
Elche
1 - 0
Racing Santander
(0-0)
28.10.2012 20:00
Alcorcón
1 - 0
Real Murcia
(0-0)
28.10.2012 20:00
Girona
3 - 1
Numancia
(0-0)
28.10.2012 14:00
Real Madrid II
2 - 4
Sporting Gijón
(0-0)
27.10.2012 19:00
Guadalajara
2 - 3
Las Palmas
(0-0)
27.10.2012 19:00
Villarreal
2 - 0
Mirandés
(0-0)
27.10.2012 19:00
Sabadell
1 - 1
Córdoba
(0-0)
27.10.2012 17:00
Almería
1 - 0
Huesca
(0-0)
26.10.2012 22:00
Barcelona II
2 - 3
Recreativo Huelva
(0-0)
21.10.2012 21:30
Real Murcia
1 - 0
Elche
(0-0)
21.10.2012 20:00
Las Palmas
1 - 0
Sabadell
(0-0)
21.10.2012 19:00
Recreativo Huelva
2 - 0
Villarreal
(0-0)
21.10.2012 13:00
Racing Santander
0 - 0
Lugo
(0-0)
20.10.2012 19:00
Sporting Gijón
2 - 1
Almería
(0-0)
20.10.2012 19:00
Hércules
0 - 0
Guadalajara
(0-0)
20.10.2012 19:00
Numancia
0 - 1
Alcorcón
(0-0)
20.10.2012 19:00
Ponferradina
0 - 1
Xerez
(0-0)
20.10.2012 19:00
Mirandés
1 - 1
Girona
(0-0)
20.10.2012 17:00
Córdoba
1 - 0
Real Madrid II
(0-0)
15.10.2012 22:00
Real Madrid II
3 - 2
Las Palmas
(0-0)
14.10.2012 21:30
Almería
3 - 0
Córdoba
(0-0)
14.10.2012 20:00
Girona
5 - 2
Recreativo Huelva
(0-0)
14.10.2012 18:00
Sabadell
1 - 2
Hércules
(0-0)
14.10.2012 13:00
Elche
4 - 0
Numancia
(0-0)
13.10.2012 22:00
Villarreal
1 - 1
Huesca
(0-0)
13.10.2012 19:00
Guadalajara
2 - 0
Ponferradina
(0-0)
13.10.2012 19:00
Lugo
2 - 1
Real Murcia
(0-0)
13.10.2012 19:00
Alcorcón
4 - 0
Mirandés
(0-0)
13.10.2012 19:00
Barcelona II
3 - 0
Sporting Gijón
(0-0)
13.10.2012 19:00
Xerez
1 - 1
Racing Santander
(0-0)
08.10.2012 22:30
Hércules
2 - 4
Real Madrid II
(0-0)
07.10.2012 13:00
Sporting Gijón
2 - 0
Villarreal
(0-0)
06.10.2012 21:00
Real Murcia
1 - 0
Racing Santander
(0-0)
06.10.2012 19:30
Las Palmas
1 - 2
Almería
(0-0)
06.10.2012 19:00
Guadalajara
1 - 1
Xerez
(0-0)
06.10.2012 19:00
Huesca
0 - 0
Girona
(0-0)
06.10.2012 19:00
Numancia
3 - 0
Lugo
(0-0)
06.10.2012 19:00
Córdoba
2 - 1
Barcelona II
(0-0)
06.10.2012 19:00
Mirandés
1 - 2
Elche
(0-0)
06.10.2012 19:00
Ponferradina
3 - 1
Sabadell
(0-0)
06.10.2012 19:00
Recreativo Huelva
4 - 2
Alcorcón
(0-0)
30.09.2012 21:30
Almería
0 - 0
Hércules
(0-0)
29.09.2012 21:00
Elche
3 - 0
Recreativo Huelva
(0-0)
29.09.2012 21:00
Sabadell
2 - 1
Guadalajara
(0-0)
29.09.2012 19:00
Alcorcón
1 - 0
Huesca
(0-0)
29.09.2012 19:00
Xerez
0 - 3
Real Murcia
(0-0)
29.09.2012 19:00
Villarreal
2 - 0
Córdoba
(0-0)
29.09.2012 19:00
Racing Santander
1 - 1
Numancia
(0-0)
29.09.2012 19:00
Barcelona II
1 - 1
Las Palmas
(0-0)
29.09.2012 19:00
Lugo
2 - 0
Mirandés
(0-0)
29.09.2012 17:00
Girona
3 - 1
Sporting Gijón
(0-0)
28.09.2012 22:00
Real Madrid II
1 - 2
Ponferradina
(0-0)
23.09.2012 13:00
Numancia
1 - 0
Real Murcia
(0-0)
22.09.2012 23:00
Córdoba
2 - 0
Girona
(0-0)
22.09.2012 21:00
Guadalajara
3 - 4
Real Madrid II
(0-0)
22.09.2012 19:00
Sabadell
3 - 0
Xerez
(0-0)
22.09.2012 19:00
Sporting Gijón
2 - 1
Alcorcón
(0-0)
22.09.2012 19:00
Mirandés
0 - 1
Racing Santander
(0-0)
22.09.2012 19:00
Las Palmas
2 - 2
Villarreal
(0-0)
22.09.2012 19:00
Recreativo Huelva
3 - 0
Lugo
(0-0)
22.09.2012 19:00
Ponferradina
2 - 2
Almería
(0-0)
22.09.2012 19:00
Huesca
0 - 0
Elche
(0-0)
22.09.2012 17:00
Hércules
0 - 3
Barcelona II
(0-0)
16.09.2012 21:30
Villarreal
1 - 0
Hércules
(0-0)
16.09.2012 13:00
Girona
5 - 0
Las Palmas
(0-0)
15.09.2012 21:00
Real Murcia
2 - 2
Mirandés
(0-0)
15.09.2012 19:00
Almería
4 - 0
Guadalajara
(0-0)
15.09.2012 19:00
Elche
2 - 1
Sporting Gijón
(0-0)
15.09.2012 19:00
Xerez
2 - 0
Numancia
(0-0)
15.09.2012 19:00
Alcorcón
2 - 1
Córdoba
(0-0)
15.09.2012 19:00
Racing Santander
3 - 0
Recreativo Huelva
(0-0)
15.09.2012 19:00
Barcelona II
2 - 1
Ponferradina
(0-0)
15.09.2012 19:00
Lugo
2 - 4
Huesca
(0-0)
14.09.2012 22:00
Real Madrid II
2 - 3
Sabadell
(0-0)
09.09.2012 19:00
Huesca
1 - 1
Racing Santander
(0-0)
09.09.2012 19:00
Sporting Gijón
1 - 1
Lugo
(0-0)
09.09.2012 13:00
Córdoba
0 - 1
Elche
(0-0)
08.09.2012 23:00
Real Madrid II
3 - 2
Xerez
(0-0)
08.09.2012 21:00
Hércules
2 - 1
Girona
(0-0)
08.09.2012 21:00
Las Palmas
1 - 3
Alcorcón
(0-0)
08.09.2012 19:00
Sabadell
3 - 0
Almería
(0-0)
08.09.2012 19:00
Mirandés
0 - 0
Numancia
(0-0)
08.09.2012 19:00
Ponferradina
0 - 1
Villarreal
(0-0)
08.09.2012 19:00
Guadalajara
0 - 1
Barcelona II
(0-0)
08.09.2012 17:00
Recreativo Huelva
3 - 2
Real Murcia
(0-0)
02.09.2012 19:00
Barcelona II
2 - 0
Sabadell
(0-0)
02.09.2012 17:00
Alcorcón
1 - 0
Hércules
(0-0)
02.09.2012 13:00
Racing Santander
0 - 0
Sporting Gijón
(0-0)
01.09.2012 23:00
Almería
1 - 0
Real Madrid II
(0-0)
01.09.2012 21:00
Villarreal
2 - 1
Guadalajara
(0-0)
01.09.2012 19:00
Lugo
1 - 1
Córdoba
(0-0)
01.09.2012 19:00
Xerez
0 - 4
Mirandés
(0-0)
01.09.2012 19:00
Elche
3 - 1
Las Palmas
(0-0)
01.09.2012 19:00
Numancia
0 - 0
Recreativo Huelva
(0-0)
01.09.2012 19:00
Girona
1 - 0
Ponferradina
(0-0)
01.09.2012 19:00
Real Murcia
2 - 1
Huesca
(0-0)
26.08.2012 23:00
Córdoba
2 - 0
Racing Santander
(0-0)
26.08.2012 21:00
Hércules
1 - 2
Elche
(0-0)
25.08.2012 22:00
Real Madrid II
3 - 2
Barcelona II
(0-0)
25.08.2012 20:00
Guadalajara
1 - 5
Girona
(0-0)
25.08.2012 20:00
Sporting Gijón
2 - 3
Real Murcia
(0-0)
25.08.2012 20:00
Sabadell
0 - 0
Villarreal
(0-0)
25.08.2012 20:00
Las Palmas
1 - 1
Lugo
(0-0)
25.08.2012 20:00
Recreativo Huelva
1 - 0
Mirandés
(0-0)
25.08.2012 20:00
Ponferradina
2 - 0
Alcorcón
(0-0)
25.08.2012 20:00
Huesca
1 - 1
Numancia
(0-0)
24.08.2012 22:00
Almería
2 - 1
Xerez
(0-0)
20.08.2012 22:00
Real Murcia
0 - 0
Córdoba
(0-0)
19.08.2012 22:00
Elche
4 - 2
Ponferradina
(0-0)
19.08.2012 22:00
Alcorcón
1 - 1
Guadalajara
(0-0)
19.08.2012 20:00
Racing Santander
0 - 1
Las Palmas
(0-0)
19.08.2012 20:00
Numancia
2 - 0
Sporting Gijón
(0-0)
18.08.2012 22:00
Xerez
2 - 0
Recreativo Huelva
(0-0)
18.08.2012 20:00
Lugo
1 - 0
Hércules
(0-0)
18.08.2012 20:00
Girona
0 - 0
Sabadell
(0-0)
17.08.2012 22:00
Villarreal
2 - 1
Real Madrid II
(0-0)
17.08.2012 20:00
Mirandés
0 - 1
Huesca
(0-0)
17.08.2012 20:00
Barcelona II
4 - 5
Almería
(0-0)
01.01.1970 03:00
0 - 0
(0-0)
SpainSpain: Segunda División Puan Durumu
04.05.2014 22:00
Mirandés
-
Sabadell
04.05.2014 20:00
Tenerife
-
Girona
04.05.2014 20:00
Recreativo Huelva
-
Numancia
04.05.2014 18:00
Real Madrid II
-
Real Jaén
04.05.2014 13:00
Real Zaragoza
-
Las Palmas
04.05.2014 01:00
Mallorca
-
Eibar
03.05.2014 21:00
Hércules
-
Real Murcia
03.05.2014 21:00
Barcelona II
-
Córdoba
03.05.2014 19:15
Lugo
-
Deportivo La Coruña
03.05.2014 19:00
Alcorcón
-
Sporting Gijón
03.05.2014 19:00
Ponferradina
-
Deportivo Alavés
27.04.2014 22:00
Real Murcia
-
Alcorcón
27.04.2014 20:00
Girona
-
Real Zaragoza
27.04.2014 19:15
Numancia
-
Real Madrid II
27.04.2014 19:00
Real Jaén
-
Tenerife
27.04.2014 18:00
Sabadell
-
Hércules
27.04.2014 13:00
Eibar
-
Recreativo Huelva
26.04.2014 23:00
Las Palmas
-
Barcelona II
26.04.2014 21:00
Córdoba
-
Mirandés
26.04.2014 19:15
Deportivo La Coruña
-
Ponferradina
26.04.2014 19:00
Deportivo Alavés
-
Mallorca
26.04.2014 19:00
Sporting Gijón
-
Lugo
20.04.2014 22:00
Alcorcón
-
Sabadell
20.04.2014 19:15
Real Zaragoza
-
Real Jaén
20.04.2014 19:00
Tenerife
-
Numancia
20.04.2014 18:00
Recreativo Huelva
-
Deportivo Alavés
20.04.2014 18:00
Sporting Gijón
-
Real Murcia
20.04.2014 13:00
Mallorca
-
Deportivo La Coruña
19.04.2014 21:00
Mirandés
-
Las Palmas
19.04.2014 20:00
Barcelona II
-
Girona
19.04.2014 19:15
Real Madrid II
-
Eibar
19.04.2014 19:00
Lugo
-
Ponferradina
19.04.2014 19:00
Hércules
-
Córdoba